Saukee Turkey Tourney

2007 All Tournament Team
Perry Bonds- Sr. (Griggsville/Perry)
Jake McNulty - Sr. (Pittsfield)
Kyle Harris - Jr. (Pittsfield)
Drew Despain - Sr. (Griggsville/Perry)
Andy Shimkus - Sr. (Springfield Lutheran
Garrett Howland - Sr. (Pittsfield)
Clint Hamilton - Jr. (Pittsfield)
Garrett Huber - Sr. (Liberty)

2013 All Tournament Team
Deion Lavender (Sr.) - Alton Marquette
Blake Lowderman (Sr.) - Macomb
Michael Blewett (Sr.) - Liberty
Wayde Smith (Sr.) - Pittsfield
Cody Hildebrand (Sr.) - Payson Seymour
Austin Mast (Sr.) - Liberty
Izack Hively (Sr.) - Western
Braden Bennett (Jr.) - Illini West
Lance Buhlig (Sr.) - Payson Seymour
Gage Klitz (Sr.) - Payson Seymour

2011 All Tournament Team
Dalton Hoover - Sr. (Pittsfield)
Logan Hicks - Sr. (Hannibal)
Jared Shover - Sr. (Liberty)
Christian Williams - Sr. (Hannibal)
Aaron Edwards - Sr. (Payson Seymour)
Cody Hildebrand - So. (Payson Seymour)
Clayton Myers - Sr. (Griggsville/Perry)
Landon Epperson - Sr. (Payson Seymour)

2010 All Tournament Team
Brad Hamilton - Sr. (Pittsfield)
Eric Barry - Sr. (Liberty)
Clayton Myers - Jr. (Griggsville/Perry)
Dalton Hoover - Jr. (Pittsfield)
Wade Murfin - Sr. (Liberty)
Aaron Edwards - Jr. (Payson Seymour)
Christian Williams - Jr. (Hannibal)
Alex Wiseman - Sr. (Payson Seymour)

2009 All Tournament Team
Brad Hamilton - Jr. (Pittsfield)
Jordan Cawthon - Sr. (Pittsfield)
Curtis Stout - Sr. (Payson Seymour)
Bryce Terwelp - Sr. (Payson Seymour)
Christian Williams - So. (Hannibal)
Wade Murfin - Jr. (Liberty)
Eric Barry - Jr. (Liberty)
Steven Risley - Jr. (Griggsville/Perry)

2008 All Tournament Team
Clint Hamilton - Sr. (Pittsfield)
Brian Baker - Sr. (Griggsville/Perry)
Craig Cooley - Sr. (Pittsfield)
Jeff Obert - Sr. (Liberty)
Neil Hugenburg - Sr. (Hannibal)
Jacob Voitman - Sr. (Springfield Lutheran)
Zach Baker - Sr. (Griggsville/Perry)
Ian Hatton - Sr. (Hannibal)

Tournament Trophies and All Tournament Plaques Provided by:

2012 All Tournament Team
Cody Hildebrand - Jr. (Payson Seymour)
Michael Cameron - Sr. (Pleasant Plains)
Isaac Murfin - Sr. (Liberty)
Alex Gustafson - Sr. (Pleasant Plains)
Wayde Smith - Jr. (Pittsfield)
Michael Blewett - Jr. (Liberty)
Dryden Craven - Sr. (Griggsville/Perry)
Eric Hugenburg - Jr. (Hannibal)

2014 All Tournament Team
Jacob Billeter (Sr.) - Macomb
Reed Wolfmeyer (Jr.) - Liberty
Quinn Leahy (Jr.) - Pittsfield
Isaac Collins (So.) - Pleasant Plains
Cameron Wallace (Fr.) - Lovejoy
Hunter Flesner (Sr.) - Payson Seymour
Dylan Bee (Sr.) - Pleasant Plains
Michael Mast (Sr.) - Liberty
Nolan Ard (Sr.) - Illini West
Cole Greer (So.) - Pleasant Plains

2015 All Tournament Team
Tayton Roe (Sr.) - Liberty
Carter Fayhee (So.) - Macomb
Grant Hannant (Sr.) - Macomb
Klayton Conrad (Sr.) - Payson Seymour
Reed Wolfmeyer (Sr.) - Liberty
Quinn Leahy (Sr.) - Pittsfield
Cole Wellman (Sr.) - Liberty
Kennedy Gooding (So.) - Illini West
Drew Burwinkel (Sr.) - Payson Seymour
Nick Reel (Jr.) - Pittsfield

aaaaaaaaaaaaiii